• mahulised logod

    mahulised logod

Mahulised logod

Mahulised logod on valmistatud kasutades kahte erinevat lahendust.
Ülemine loo DentaLab on valmistatud freesitud reklaamkastina. Korpus on valmistatud alumiiniumkomposiitpaneelist. Selleks, et saavutada kindel taustatoon on komposiitpaneel kaetud eelnevalt UV-prindiga ning on lamineeritud. Esipinnast on välja freesitud logo ning väljafreesitud kohtadest eenduvad mahulised akrüültähed. Tähtede esipinnad on kaetud kuldse valgusreklaamkilega. Reklaami sisse on paigaldatud kvaliteetne LED valgustus mis muudabki logo öösel valgustatuks.
Alla on lisatud mahuline valgustekst “Hambakeskus”. See osa on valmistatud ettevalgustatud tähtedena mis on paigaldatud aluspaneelile. Siin on alumine paneel samuti kaetud UV-prindi ja laminaadiga ning tähtede opaalklaasist esipinnale on samuti lisatud kuldne valgusreklaamkile. Kirja korpused on valmistatud alumiiniumist ning on pulbervärvitud. Tähed on seest valgustatud samade LED moodulitega mis ka reklaami ülemises osas.
Mõlemad reklaamid on paigaldatud keskuse sissepääsu  kohal olevale varikatusele. Osaliselt on kasutatud ka tugikonstruktsioone.
Mõõtmed: 2200 x 1800mm ja 9070 x 580mm.
Asukoht: DentaLab Hambakeskus, Keemia 4, 10616 Tallinn

Küsi pakkumist
sarnasele tootele