Valgusreklaamide tootmine

valgusreklaamide tootmineValgusreklaamide tootmine toimub JAA Disainis ca 1000 m² köetaval pinnal. Ruumid on ehitatud 2006. aastal ning seega kaasaegsed ja vastavuses kõikide normidega. Kuna meil avanes võimalus ise projekteerimishetkel sõna sekka öelda, siis saime kogu tootmise paigaldada loogiliselt, just reklaamide valmistamiseks sobilikul moel.

Suurest töökojast on eraldatud spetsiifilisemateks töödeks olulised ruumid, näiteks freesiruum, keevitus- ja värviruum, sõidukite kiletamisruum, neooniruum, fotoprindituba, kiletuba ning muidugi ka kontor. Töökoda ja sellega kaasnevad ruumid on varustatud kaasaegsete valgusreklaamide valmistamiseks toodetud spetsiaalpinkidega. Nendest olulisimad on kaks spetsiaalset täisprogrammeeritavat valgustäheservade valmistamise tööpinki. Need pingid on välja töötatud just meie poolt pakutavate valgustähtede kiiremaks tootmiseks kvaliteedinõuetele alla andmata.

Samuti ei puudu meie tootmisest tänapäeva valgusreklaamide tootmiseks vajalikud elementaarsed tööpingid nagu freespink, klintsherid, erinevad metallitööpingid, alumiiniumkeevitus, neoontorude valmistamise pink, suureformaadiline digiprinter, plotter jpm.

Vaata kõiki meie valmistatavaid tooteid SIIT.

More
UV print

UV print - Mimaki JFX500-2131

More
reklaamtähtede valmistamine

Reklaamtähtede valmistamine täisautomaatsel pingil

More
Laiformaatprinter

Laiformaatprinter

More

Valgusreklaamide valmistamine

More
Freesimisteenus

Freesimine

More
Keevitamine

Keevitamine

More

Sõidukite kleepimine

More

Valgustähtede valmistamine

More

Digiprintimine

More

Lamineerimine