Reklaamtahvlid ja reklaambannerid

Reklaamtahvlid ja reklaambannerid on hea ja soodne võimalus reklaamide eksponeerimiseks erinevates kohtades.

Reklaami eksponeerimiseks lihtsamalt ja soodsamalt on sobilikud erinevad reklaamtahvlid. Neid on võimalik teostada nii ühe- kui kahepoolsetena, kasutades erinevaid materjale. Reklaamtahvlite eeliseks on kulude kokkuhoid tootmise hinnas ning hilisem elektrikulu puudumine.

Trükitud reklaambannerid jätavad kujundaja ideedele rohked võimalused ning neid kasutatakse tihti suuremõõtmeliste reklaamide eksponeerimiseks maja seinetel. Samuti on nimetatud toode ideaalseks kasutamiseks ka ajutise reklaamina territooriumi välispiirdel, hoone seintel või muudel sarnastel kohtadel. Tänu suurele valikule saab erinevaid materjale kasutada ka sisetingimustes kujunduselementidena.

Reklaamtahvlid ja reklaambannerid

Reklaamtahvlite erinevad eksponeerimise võimalused:

  • Tugikonstruktsioonide abil saab reklaame paigaldada maapinnale ning teede servadesse. Lahendust saab pakkuda nii ajutise sildina kui ka tugevalt pinnasesse betoneerituna.
  • Seintel – tihtipeale leiab just seintel ruumi, kuhu sobitada aktraktiive ja informatiive reklaamtahvel.
  • Rippsildid – leiab laialdast kasutust kaubanduskeskustes olevate pindade märgistamisel.

Reklaambannerid saab teha erinevatest materjalidest:

  • PVC bannerid –  kasutatakse väike- ja suuremõõtmeliste reklaamvahenditena. Sobivad ideaalselt ajutiseks eksponeerimiseks.
  • PVC võrkbannerid – leiavad laialdast kasutusala välitingimustes, kus reklaam on avatud tuultele. Kuna võrkbanner laseb läbi õhuakude tuult läbi, siis on väiksem oht, et reklaambanneri kinnitused purunevad.
More
reklaambannerid

Reklaambannerid

More
Reklaamtahvlid

Reklaamtahvlid

More

Reklaamkuubikud