Ettevõttest

Reklaamifirma JAA Disain – kogemustega reklaamifirma

JAA Disain on enam kui 30-aastase kogemusega reklaamifirma. Meie käsutuses on rohkem kui 20 selle ala suurte kogemustepagasiga professionaali. Oleme spetsialiseerunud LED-, neoon- ja valgusreklaamide tootmisele ning samas pakume ka nimetatud toodetele hooldust. Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad ka paljud teised reklaamtooted.

Kvaliteedi märgiks on meie toodete pidev eksport Soome, Rootsi ja Norrasse. Samuti nende ning paljude Eesti suur- ja väikeklientide rahulolu ja positiivne tagasiside.

Oleme seadnud oma firma toodangule kõrged kvaliteedikriteeriumid. Selle tõttu kasutame vaid kvaliteetmaterjale ning –tehnoloogiat. Kliendid, kes on seadnud madalast hinnast ülemaks meie töökogemusi tehtud tööde näol ja meie töö kvaliteeti, on meie tegemistega äärmiselt rahul.

JAA Disain omab valgusreklaamide valmistamiseks kogu vajaminevat tehnoloogiat. Nende seas on ka kvaliteetse ja kiire toodangu valmistamiseks üliolulised 2 erinevat CAD pinki valgustähtede servaprofiilide valmistamiseks, 2 freesipinki, 2 laiaformaadilist printerit ja väga palju erinevaid muid pinke mis on kohustuslikud ühele tõsiseltvõetavale reklaamide valmistamisega tegelevale ettevõttele. Meie koostööpartnerite võrk ulatub üle Eesti, see võimaldab meil kiiresti reageerida klientide murede ja soovide puhul meie vabariigi teises otsas.

JAA Disain OÜ on asutatud 1993. aastal ja põhineb 100% Eesti kapitalil.