Karl Bilder valgusreklaamide vahetus üle Eesti

Karl Bilder valgusreklaamid üle Eesti

Karl Bilder on üks kaunis kaubamärk mis asendas seni Värvikeskus’e nime all toimetanud kaupluste visuaali. Brändi vahetus toimus 2018. aasta lõpus ning loomulikult kuulus selle alla ka kõikide valgusreklaamide uuendamine salongide välisseintel. Meie jaoks on tegemist pikaajalise koostööpartneriga kellega ka seekord sujus kogu töö vastavalt ette antud plaanidele ja graafikutele. Vahetasime välja kõik valguslogod Tallinna, Pärnu ja Tartu kauplustel. Tartu kauplusega läks meil selles osas lihtsamalt, et sealne kaupluse avamine sai teaoks koos uue kaubamärgiga, seega sinna saime teha valgusreklaamid n.ö. puhtale seinale.
Suurim väljakutse meie jaoks oli selle projekti juures, ehk Peterburi mnt.-l asetseva kaupluse reklaamkuubik. Selle töö tegi keerukaks asjaolu, et olemasoleva valguskuubi mõõtmed olid 3x3x3m, kuid Tellija kindel soov oli see ehitada suuremaks ning uued mõõdud mis meile ette anti olid 5x5x5m. See tegi kuubiku pindala ca 3 korda suuremaks mis loomulikult avaldas suurt mõju kogu kuubi ja katuse tugikonstruktsioonidele. Kaasates teostusele oma ala spetsialistid tehnilistele lahenduste väljatöötamiseks ja katusetööde teostamiseks sai see esialgu keerukana tundunud projekt kena ja laitmatu lõpptulemuse. Kolmekülgne mahuliste valguslogodega kaetud reklaamkuubik ei jää kindlasti märkamatuks reisijatele, kes liiguvad Tallinast välja mööda Peterburi maanteed.
Kui reisite mööda nimetatud Eesti linnasid, siis külastage ka neid ägedate Karl Bilder kaubamärkidega kaunistatud kauplusi ning saate ise veenduda reklaamide ja kogu uue konseptsiooni ilus ja säras.

Küsi pakkumist
sarnasele tootele