Valguskastid ja valguspostid

Populaarsed valgusreklaamid – valguskastid ja valguspostid

Valguskastid ja valguspostid on ühed populaarseimad valgusreklaamid.

Valguskastid on üks levinuim valgusreklaamide vorme tänu oma lihtsusele, millega kaasneb ka soodsam hind võrreldes valgustähtede või neoonreklaamidega. Samuti on eeliseks hilisem kujunduse vahetus, mida saab teostada esipinna vahetusega. Sealjuures säilitades kogu reklaami konstruktsiooniline ja elektriosa.

Valguspostid paigaldatakse kõige enam kaupluste ja hoonete vahetusse lähedusse. Seda selleks, et anda informatsiooni firmade asukohast. Suur kasutusala on valguspostidel kütusetanklate sissesõitudel, kasutades reklaame ka hinnatabloona. Valguspostid ei jää tänu oma suurusele ja särale kindlasti märkamatuks.

LED tahvlid, FrameLight valgustahvlid
FrameLight valgustahvlid on alumiiniumtoodete sari mida kasutatakse õhukeste, valgustatud ekspopindade valmistamiseks. Informatsiooni ja kujundust trükise näol on ülimalt lihtne vahetada. Seda võimaldab spetsiaalne klamberprofiil, mida saab kasti esipinnalt hõlpsasti avada.Tegemist on õhukese (40-60mm) valgustahvliga. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame trükisena kasutada Backlit kilet. Valgustahvlit on ideaalne riputada vitriinaknale või kontori siseseinale.

Võimalused ning tehtud tööd:

More

Valguskastid

More
valguspostid

Valguspostid

More

LED tahvlid