Teenused

Valgusreklaam – tootmine, paigaldus ja hooldus

JAA Disaini poolt pakutavad teenused on enamasti seotud just välireklaamidega. Lisaks valmistamisele pakume ka valgusreklaamidele hooldus- ja remonditöid. Meie teenused ei piirdu ainult lõppkliendiga, vaid me pakume ka väga paljudele sama alaga tegelevatele ettevõtetele pooltoodangut, mille lõppviimistluse saavad koostööpartnerid ise teostada. Samuti pakume mõningaid materjale valgusreklaamide valmistamiseks.

Reklaamide tootmine

JAA Disaini tootmise all on ca 1000m² köetavat pinda. Ruumid on ehitatud 2006. aastal ning seega kaasaegsed ja vastavuses kõikidele normidele. Kuna meil avanes võimalus ise projekteerimishetkel sõna sekka öelda, siis saime kogu tootmise paigaldada loogiliselt, just reklaamide valmistamiseks sobilikul moel. Suurest töökojast on eraldatud spetsiifilisemateks töödeks olulised ruumid, nagu näiteks freesiruum, keevitus- ja värviruum, sõidukite kiletamise ruum, neooniruum, fotoprindituba, kiletuba ning muidugi ka kontor. Meie peamine toode, ehk valgusreklaam, valmib JAA Disaini töökojas, kus ruumid on varustatud kaasaegsete, just valgusreklaamide valmistamiseks toodetud spetsiaalpinkidega. Nendest olulisimad on ehk kaks spetsiaalset, täisprogrammeritavat valgustäheservade valmistamise tööpinki, mis tagavad valgustähtede valmistamise juures lisaks kvaliteedile ka kiiruse. Samuti ei puudu meie tootmisest tänapäeva valgusreklaamide tootmiseks vajalikud elementaarsed tööpingid nagu erineva suurusega freespingid, klintšerid, erinevad metallitööpingid, alumiiniumkeevitus, neoontorude valmistamise pink, suureformaadilised digiprinterid, laminaator jpm.

Reklaamide paigaldus ja hooldus

Reklaamide paigaldamiseks ja hoolduseks on meil kolm selleks spetsiaalset ette valmistatud väikekaubikut. Kõikide nende vahendite taga on vägagi kogenud JAA Disaini töötajad. Paljud nendest on meiega koos kogemusi omandanud enam kui 10 aastat. Aastal 2016 on meie töökollektiivis enam kui 20 töötajat.

More
Valgusreklaamide hooldus

Valgusreklaamide hooldus

More
Freesimisteenus

Freesimisteenus