Valguskastid

Valguskastid on üks enimlevinud valgusreklaamide vorme. Seda tänu oma lihtsusele, millega kaasneb ka soodsam hind võrreldes valgustähtede või neoonreklaamidega. Samuti on eeliseks hilisem kujunduse vahetus, mida saab teostada esipinna vahetusega. Sealjuures säilitades kogu reklaami konstruktsiooniline ja elektriosa.

Valguskastid on teostatavad mitmel erineval viisil:

  • Profiilist valguskast – lihtne ja särav nelinurkne valgusreklaam. Võimalik on valmistada nii ühepoolseid kui kahepoolseid profiilist valguskaste.
  • Valguskangaga valguskast – suuremõõtmeliste valguskastide puhul kasutatakse reeglina valguskangast, et säiltada terviklik esipind. Esipinna soovitame teostada kiledega. Erinevalt trükitud kangast jätavad valgusreklaamkiled tunduvalt säravama tulemuse ning ei tuhmu aja möödudes. Nagu profiilist valguskastide puhul, on ka valguskangaga kaste võimalik valmistada nii ühe- kui kahepoolseid.
  • Freesitud esipinnaga valguskast – leiab suurt kasutust kaupluste sissekäikudel ning seda tihti just kaubanduskeskustes. Freespinnaga valguskaste on võimalik valmistada nii tasapinnaliste- kui väljaulatuvate tasapinnaga tähtedega, kuid sadaval on ka erilahendused.
  • Menüükastid ja valgustatud infotahvlid – kasutatakse tihti restoranide ja teiste söögikohtade sissekäigu juures, samuti ka reklaaminfo edastamiseks välitingimustes.
  • Valguskuubikud ja -kolmnurgad – sobivad ideaalselt hoonete katustele, nurkadesse ja seintele tänu reklaami mitmekülgsusele selle sõna otseses mõttes.
  • Erilahendustega valgustatud kastid – soovi korral aitame välja töötada just Teie firmat iseloomustavad erikujulised valguskastid.
More
JAA disain

Profiilist valguskastid

More

Valguskangaga valguskastid

More
LED valgustusega kastid

Freesitud valguskastid

More

Menüükastid ja valgustatud infotahvlid

More

Valguskuubikud ja -kolmnurgad

More

Erilahendustega valguskastid