Freesitud valguskastid

Freesitud valguskastid leiavad suurt kasutust kaupluste sissekäikudel ning seda tihti just kaubanduskeskustes. Reklaamide korpused, k.a. esipinnad on reeglina valmistatud kas alumiiniumist ning on pulbervärvitud, või on valmistamiseks kasutatud alumiiniumkomposiit materjali. Tekst või logo on esipinnast välja freesitud ning esipinna taha või siis läbi esipinna on paigaldatud akrüülklaas. Kasti sisse on asetatud kvaliteetsed LED moodulid mis panevad esipindadest välja freesitud tekstid ja logod helenduma. Nimetatud reklaamid võiks jaotada kahte gruppi:

Tasapinnaliste tähtedega valguskastid – Sellel versioonil on akrüülklaas paigaldatud freesitud esipinna taha ning jääb seega esipinna materjali tagumise küljega samale tasapinnale, ehk väljalõigatud logo on ca 2-3mm esipinnast seespool.

Väljaulatuvate tähtedega valguskastid – Selle versiooni puhul freesitakse logod välja paksust 15-20mm akrüülklaasist ning tagaküljele liiimitakse opaalklaas. See annab võimaluse freesitud osad esipinnast esile tuua, ehk tähed jäävad mahulised ja on ca 10-20mm esipinnast eespool. See annab reklaamile elegantsema tulemuse, kuid on ka materjali ja töö rohkuse tõttu kallim.

More

Tasapinnalised tähed

More
reklaam

Väljaulatuvad tähed