Valgustähtede valmistamine

  • Изготовление световых букв

  • Изготовление световых букв

Valgustähtede valmistamine

Valgustähtede valmistamine on JAA Disaini oluline pakutav teenus ning saame seda kliendile pakkuda alates kujundusest kuni paigalduseni.
Samuti pakume valgustähtede korpuste valmistamist väga paljudele reklaamiettevõtetele alltöövõtuna. Tellides meilt korpuste valmistamise jääb ära tööprotseduuri kõige aega- ja täpsustnõudvam osa. Meil valmistatud toorikuid töötlevad reklaamifirmad ise edasi vastavalt oma soovidele ehk teevad toorikust lõpptulemuse.

Reklaamtähtede joonis saadetakse freesiruumi,  kus valgustähtede põhjad ja esipinnad lõigatakse välja CNC freespingil. See tagab toote ülima täpsuse vastavalt töösse antud failile. Siit edasi saadetakse sama fail juba täheservamasinasse.

Tähekorpuste ja valgustähtede valmistamine täheservamasinal

Tööpingid täheservade valmistamiseks “Super Channel Bender” (SCB) ja “Arete Return Shop” on tänapäeval kiiruse ja kvaliteedi pakkumiseks möödapääsmatud tootmispingid mis mõlemad on meie töökojas olemas. Vastavalt freespingilt saadetud failile, mõõdab ja lõikab masin välja tähtede servad ning SCB puhul ka painutab.  Tööpink töötab Windows süsteemil ning kogu juhtimine käib puutetundliku ekraani abil.

Materjalidena kasutame rullikeeratud alumiiniumi. Rulle on kasutusel erineva laiuse, paksuse ja töötlusastmega. Materjali valik tehakse vastavalt tellitud toote vajadusele. Siit edasi lähevad valgustähtede küljed sama pingi teise osasse, kus nad saavad endale kantmasina all tugevdatud ja/või pööratud servad. Peale seda operatsiooni hakatakse valgustähtedele andma igale tähele iseloomulikku kuju pneumaatilisel kantmasinal.

Pneumaatilise kantmasina abil antakse tähekülgedele iseloomulik kuju. Kantmasin on kergesti reguleeritav erineva suurusega valgustähtede töötlemiseks. Peale seda tuleb servad liita põhjadega.

Clintcher on külgede ja servade ühendamiseks töökindlaim ja kiireim pink. Tänu sellele tööpingile ei ole me sunnitud kasutama aeganõudvaid tööoperatsioone nagu näiteks neetimine, keevitamine vms. Clintcher tagab väga täpse, kindla ja kiire tulemuse.

Peale servade ühendamist põhjadega on tähed valmis pulbervärvimiseks, paigaldussiinidele asetamiseks ning valgusallikate lisamiseks.

Vaata valminud valgustähti SIIT.

Küsi pakkumist
sarnasele tootele