FreesimineFreesimine pakub laialdasi võimalusi

Freesimine on tänapäeval tööprotseduur ilma milleta tänapäeval enam kvaliteetsete valgusreklaamide valmistamisel hakkama ei saa. Täpsus, kvaliteet ja kiirus on tootmise juures omadussõnad mida saavutada soovides ei saa tänapäeval enam hakkama ilma täisprofessionaalsete freespinkideta. Nendest tööpinkidest tulevad välja enamus valgusreklaamide esi- ja tagapinnad ning paljude erilahendustega reklaamide detailid. See tagab kõrgekvaliteetse täpsuse reklaamide lõpptulemuses. Samuti saab freespinkidega teostada ka muid töid, näiteks uksenumbreid, võtmehoidjaid, eksposetende, akrüülklaasist tooteid jne.

Selleks, et vältida mistahes ajahetkel tehniliset tõrkest tekkida võivad seisakut, on JAA Disainil selliseid freespinke kaks. Nii saame tagada tähtaegadest kinni pidamise ka suure töökoormuste puhul, mis freesimistöödega seostub. Freespinkide lõikepindade suurusteks on 3000 x 2000 mm ja 3000 x 1500 mm. See tagab suuremõõtmeliste materjalide töötlemise võimalikkuse.

Materjale, mida pinkidega lõigata ja graveerida saame, on palju: värvilised metallid, akrüülklaas, erinevad plastikud, MDF, puit jpm.

Vaata freesitud ja graveeritud töid SIIT.